INFOLINIA: Infolinia +48 796 724 006

Obsługa prawna firm

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

 

GLOBAL BPO  to firma, która w imieniu Klienta zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych  należących do niego.

W zakres naszych obowiązków wchodzą konsultacje odbywające się w naszym biurze, lub w wybranym przez klienta miejscu. Nasi pracownicy udzielają również porad za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz drogą telefoniczną. W razie potrzeby sporządzamy także opinie prawne.

GLOBAL BPO pomaga swoim Klientom w prowadzeniu negocjacji biznesowych z kontrahentami lub potencjalnymi klientami, oferując merytoryczne wsparcie wykwalifikowanych pełnomocników posiadających wieloletnie doświadczenie.

Pracownicy GLOBAL BPO służą pomocą w przeprowadzaniu audytów prawnych, na życzenie klientów reprezentują ich przed sądami oraz organami administracji państwowej.

 

GLOBAL BPO – nasz dodatkowy pakiet usług usprawniających proces tworzenia i funkcjonowania przedsiębiorstwa:

  • rejestracja spółek kapitałowych (spółki akcyjne, spółki z ograniczona odpowiedzialnością),
  • rejestracja spółek osobowych (spółka jawna, spółka komandytowa, spółka partnerska),
  • tworzenie umowy i statutu spółki i ich zmiany,
  • tworzenie i opiniowanie regulaminów wewnętrznych,
  • rejestracja działalności gospodarczej,
  • postępowania przed US, ZUS, KRS,
  • pomoc prawna przy przygotowywaniu obrad organów spółek,
  • opracowanie projektów uchwał,
  • pomoc prawna w uzyskiwaniu zezwoleń i koncesji oraz wiele innych usług prawnych związanych z działaniem przedsiębiorstwa.

Kompleksowa obsługa prawna GLOBAL BPO zawiera w sobie także profesjonalne wsparcie z zakresu zamówień publicznych. Oferta ta spełni oczekiwania wszystkich podmiotów, które  biorą udział w procesie wydatkowania środków publicznych. Skorzystają na niej w pierwszej kolejności Zamawiający oraz Wykonawcy.

 

GLOBAL BPO to Zespół profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z każdej dziedziny prawa. Tak specjalistyczna i rozległa znajomość przepisów pozwala pomóc rozwiązać problemy każdego przedsiębiorcy, bez względu na to, w jakiej branży prowadzi swoją działalność gospodarczą. Nasi specjaliści dostosują strategię działania do bieżących potrzeb klienta, mając na uwadze dbanie o jego interesy.

Nasza firma współpracuje nie tylko z przedsiębiorstwami działającymi na polskim rynku. Z naszych usług korzystają także spółdzielnie, jednostki samorządu terytorialnego, spółki prawa handlowego oraz stowarzyszenia oraz fundacje.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do obsługiwania największych podmiotów. Z powodzeniem współpracujemy i wspieramy również małe oraz średnie firmy.

Back to top