INFOLINIA: Infolinia +48 796 724 006

Obsługa Księgowa

BIURO  RACHUNKOWE

 

TWOJE FINANSE W DOBRYCH RĘKACH

Księgowość to jeden z kluczowych działów w każdej dobrze prosperującej firmie. Bez niej prowadzenie działalności gospodarczej jest niemożliwe.  Mniejsze przedsiębiorstwa korzystają przeważnie z usług księgowych świadczonych przez firmy zewnętrzne, ponieważ gwarantuje to optymalizację kosztów i oszczędność czasu.  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w księgowości firm należących do branży handlowej, produkcyjnej i usługowej. Kompleksowa usługa oferowana przez nas skierowana jest do przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z doświadczonymi specjalistami z dziedziny księgowości. Nasze kompetencje z zakresu finansów nie ograniczają się jedynie do teoretycznej wiedzy nabytej podczas procesu kształcenia.  Nieustannie nowelizowane prawo, ciągle zmieniające się kryteria powodują, że na bieżąco zapoznajemy się i dostosowujemy się do wszelkich zmian z zakresu prawa, finansów, handlu oraz biznesu.

 

PERFEKCJA I PROFESJONALIZM

Nasze biuro  rachunkowe to zgrany zespół profesjonalistów, których kompleksowa wiedza z dziedziny księgowości poparta jest licznymi osiągnięciami oraz certyfikatami.  Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, co stało się jednym z głównych priorytetów w naszej firmie.  Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem przekładającym się na najwyższy standard usług.  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych dopasowując  się do ich potrzeb. Elastyczność działania pozwala nam na znalezienie i zaproponowanie naszym partnerom optymalnych rozwiązań.  Swoją pracę wykonujemy przy pomocy nowoczesnych programów komputerowych, które gwarantują zabezpieczenie danych i szybką realizację zleceń.

 

KOMPLEKSOWO O KSIĘGOWOŚCI

 

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, Ksiąg Przychodów i Rozchodów, rozliczeń Ewidencji Ryczałtowych, ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, rozliczeń z tytułu podatku VAT, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych.

Reprezentujemy klienta przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi organami, a także oferujemy fachową pomoc podczas kontroli podatkowych.

 

Ponadto, oferta biura rachunkowego obejmuje:

  • Sporządzenie wniosków kredytowych
  • Przechowywanie dokumentów w biurze za zamknięte lata podatkowe
  • Wystawienie not korygujących oraz faktur
  • Sporządzenie i wniesienie wyjaśnień do odpowiednich organów, odwołań spowodowanych winą Zleceniodawcy
  • Aktualizację danych w organie podatkowym
  • Korektę deklaracji (US, ZUS) z winy Klienta ( na skutek niedostarczenia niekompletnej dokumentacji księgowej w wyznaczonym terminie )
  • Przesyłanie korespondencji w imieniu klienta, cena za 1 list (w tym koperta i opłata pocztowa na terenie kraju)
  • Opracowanie polityki rachunkowości
  • Odbiór dokumentów od Klienta raz w miesiącu na terenie Krakowa
  • Sporządzenie sprawozdań

 

Back to top