INFOLINIA: Infolinia +48 796 724 006

O nas

 

GLOBAL BPO świadczy kompleksowe usługi związane z założeniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Klientom oferujemy pomoc w płynnym przejściu skomplikowanego procesu zakładania własnej działalności gospodarczej.

Nasz zespół tworzą radcy prawni, adwokaci, prawnicy oraz księgowi. Profesjonalne i indywidualne podejście, rzetelność, elastyczność oraz zaangażowanie przekładają się na sukces Klienta. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa.

GLOBAL BPO świadczy także usługi księgowe. Na życzenie Klienta nasze biuro rachunkowe zajmie się prowadzeniem księgowości, reprezentowaniem w oddziałach Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz przed innymi organami państwowymi. Księgowi wchodzący w skład Zespołu służą także radą podczas kontroli podatkowych. Specjalizujemy się w zakładaniu i obsługiwaniu spółek, których charakterystyka dopasowana jest profilu prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej.

Pomagamy także w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia pracowników z Europy Wschodniej (przede wszystkim z Ukrainy), którzy wyrażają chęć przyjazdu i pracy na terytorium Polski. Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego pozwala nam swobodnie prowadzić sprawy naszych Klientów.

Back to top